Перевірка на детекторі брехні - поліграф

Позбавимо Вас від підозр і сумнівів

  • нами проведено близько 1000 тестувань
  • повна конфіденційність
  • достовірність результатів 98% і вище
  • оперативність надання результатів
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ І ВАРТІСТЬ ПЕРЕВІРКИ Завантажити прайс

МИ НАДІЙНІ ПАРТНЕРИ

Понад 7 років на ринку, досвідчені фахівці, сучасне обладнання.

тестування на поліграфі

Наш девіз - конфіденційність і професіоналізм.

Наші співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації (у тому числі в іноземних фахівців). Всі фахівці досконало володіють валідними і сучасними методиками тестування на детекторі брехні.

Ми проводимо перевірки на сучасних комп'ютерних поліграфах виробництва компанії Lafayette Instrument США.

На рахунку наших фахівців більше тисяч проведених тестувань, сотні успішно проведених службових і приватних розслідувань.

Замовити зворотній дзвінок

Наші послуги

Перевірка на поліграфі для компаній і приватних осіб

Всі тестування проводяться в строгій відповідності з Міжнародними стандартами практики і Кодексу етики, затвердженими Американською асоціацією поліграфологів (American Polygraph Association).

ПРОВЕРКА ПЕРСОНАЛА ПРИ ПРИЕМЕ НА РАБОТУ

ПЕРЕВІРКА ПЕРСОНАЛУ ПРИ ПРИЙНЯТТЯ НА РОБОТУ

Персонал - найбільш цінний актив, що забезпечує роботу компанії. Договір про найом з пунктом про нерозголошення службових таємниць, не є повноцінною гарантією надійності.

Що, якщо здобувач є «засланим козачком» від конкурентів або хоче працевлаштуватися з метою зловживання майбутньою роботою? Пропозиція пройти тест у чесного співробітника навряд чи викличе негатив, а роботодавцю допоможе розвіяти всі сумніви щодо кандидата.

ПРОВЕРКА РАБОТАЮЩЕГО ПЕРСОНАЛА

ПЕРЕВІРКА ПЕРСОНАЛУ ЩО ПРАЦЮЄ

Керівництво використовує різні методи, що підвищують ефективність роботи компанії, але результативність падає? Або раптово виявилася неприємна ситуація на підприємстві - крадіжка майна, зникнення грошей, злив інформації. Пора замислитись про перевірку співробітників на поліграфі.

Перевірка допоможе оцінити лояльність і виробити найбільш ефективні шляхи управління компанією. У разі службового розгляду - виключити невинних і звузити коло підозрюваних.

ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ПЕРСОНАЛУ

ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ПЕРСОНАЛУ

Наймаючи домашній персонал, роботодавець хоче бути впевненим в тому, що, наприклад, служниця не буде красти речі, а водій зможе дотримуватися таємниці, частково знаючи про справи господаря, а кухар буде використовувати тільки свіжі і якісні продукти.

Результати перевірки допоможуть встановити істину, зміцнити довіру та підтвердити «чистоту минулого» працюють і практично живуть поруч і в одному будинку найманих працівників.

ПЕРЕВІРКА ОСОБИСТОГО ХАРАКТЕРУ

ПЕРЕВІРКА ОСОБИСТОГО ХАРАКТЕРУ

Бажаєте довести свою чесність і зняти з себе підозри перед іншими людьми? Або хочете перевірити близьких людей на щирість перед Вами в особистих питаннях. Тестування на поліграфі допоможе розібратися з питаннями даного характеру.

Поліграфолог з'ясує, чи не обманює близька людина, чи не намагається приховувати негативні ситуації в своєму житті, а також допоможе підтвердити особисту чесність, відкритість, можливість довіряти.

Відправити запит

Як з нами зв'язатися

Дякуємо!
Ваще повідомлення прийнято.
Наш фахівець зв'яжется з вами найближчим часом.
03258
м.Харків
проспект Московський, 31
(099) 024 42 86
Polygraph Service
polygraphsvc@gmail.com